Profesjonalny Tłumacz Języka Węgierskiego

Posiadam ponad 20-letnie doświadczenie jako tłumacz języka węgierskiego. Zakres moich usług obejmują takie dziedziny, jak: książki, polityka, felietony, film i inne. Zarówno polski, jak i węgierski to moje ojczyste języki. Posiadam wykształcenie ekonomiczne oraz obszerna wiedzę techniczną, natomiast w kręgu moich zainteresowań znajdują się rynki inwestycyjne. Od najmłodszych lat używałem dwóch języków, dlatego doskonale czuję się jako symultaniczny tłumacz polsko-węgierski.

Jestem także w posiadaniu certyfikatu dopuszczenia do tajemnic państwowych, dzięki czemu świadczę usługi zgodnie z najwyższymi standardami w zakresie ochrony własności intelektualnej.

Podczas długiej praktyki zdobyłem uznanie wielu osobistości z życia publicznego, które zawierzyły moim umiejętnościom. Za każdym razem daję dowód na to, że jestem osobą godną zaufania oraz w pełni profesjonalną. Praca dla czołowych przedstawicieli polskiej i węgierskiej sceny politycznej i biznesu to dla mnie wyróżnienie, a dla Państwa gwarancja najwyższej jakości moich usług. Skrupulatność i rzetelność to wartości, które wyznaję podczas codziennej pracy.

                                                                      Zapraszam do współpracy !

                                                                                                Botond Héjj